Комментарии в социальных сетях:
Для завершения регистрации необходимо поделиться новостью про Чемпионат с вашими друзьями.

settings enter
вхід

ua

Ru Ua En

Організатор

Генеральні партнери

flat

Міжнародний IT-чемпіонат

орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне
проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій,
дизайну та комунікацій

Етапи чемпіонату і процес участіinfo

icon icon

Реєстрація та подача проектів

Для участі в Чемпіонаті необхідно пройти реєстрацію і виконати завдання першого етапу

icon icon

Регіональні відбіркові тури

На даному етапі беруть участь конкурсанти, які пройшли перший етап

icon icon icon

Міжнародний фінал

У Міжнародному фіналі у кожній номінації змагаються від 14 до 25 команд на розсуд оргкомітету

Номінації

Startup Сhallenge

Командна участь (1-3 людини)

Конкурс програмних проектів

NoSQL Expert

Особиста або командна участь (1-3 людини)

NoSQL Expert

Mobile Development

Особиста або командна участь (1-3 людини)

Конкурс мобільних додатків

Web project

Особиста або командна участь (1 - 3 людини)

Конкурс web-проектів

Game Design

Командна участь (1-3 людини)

Конкурс зі створення ігор

Character Design

Особиста участь (1 людина)

Конкурс зі створення ігрових персонажів

Networking Technologies

Особиста участь (1 людина)

Номінація для системних адміністраторів

Short Movie

Особиста або командна участь (1 - 2 людини)

Конкурс короткометражних фільмів

Junior Сompetition

Конкурс для дітей від 10 до 17 років

Члени жюрі

jury

ЄВГЕН ШВАРОВ

InterSystems

менеджер освітніх програм,
InterSystems

jury

Роман Кравченко

IoT Hub

Основатель

jury

Даніл Тонкопій

EastLabs

EastLabs,
Chief Evangelist Officer

jury

Oleksii Planida

SoftServe

Senior PRO developer

jury

Владислав Курмаз

GlobalLogic

Consultant,
Engineering

jury

Владислав Меляницькиий

Rademade

Підприємець,
СЕО

jury

Оксана Борисенко

Digital Ukraine, www.Acrobator.com

керівник

jury

Безпалий Віталій

Stearling studio

CEO

jury

Касап Дмитро

Project manager "Innovation Market"

jury

Олександр Биков

Project Manager Stearling

jury

Евгений Кудрявченко

Директор в Vintage Web Production

jury

Анна Ткаченко

директор щодо розвитку 1 + 1

jury

Папилев Олексій

Експерт з управління мобільних додатків Lifecell

jury

Марта Мельничук

Виконавчий продюсер wwbs

jury

Дмитро Литвиненко

арт-директор СТБ

jury

Антон Комяхов

кінорежисер,
засновник продакшн студії "Provideo"

jury

Антон Гнибеда

Ameria GbmH

Technical Lead

jury

Яна Антонець

95AnimationStudios

режисер анімації

jury

Володимир Поспєлов

95AnimationStudios

художник-аніматор

jury

Сергій Кабаков

Qa engineer and scrum master Playtika

jury

Ярослав Бітієв

HUB 4.0

керівник проекту Галерея інновацій

jury

Шамрай В’ячеслав

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Проректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) кандидат юридичних наук,
доцент

jury

Катерина Дегтяр

1991 Open Data Incubator

Керівник інкубаційній програми

jury

Ігор Стефурак

GrowthUP

Менеджер по роботі з потоком проектів,
CEO Workcelerator

Партнери за підтримки

Новини

Золотий байт в цифрах

10 000

учасників

3 000

проектів

500 000грн

призовий фонд

10

країн світу

icon

Навіщо брати участь?

  • Знайомство з ідеям зарубіжних учасників та обмін досвідом
  • Можливість оцінити себе і свій проект
  • Отримати значні інвестиції для свого проекту
  • Участь відразу в декількох номінаціях
  • Старт для успішної ІТ-кар'єри
  • Виступ перед представниками великих ІТ-компаній
  • Значно підвищити свої знання та навички в ІТ
  • Призовий фонд - 500 000 грн

вхід

Запам'ятати мене

Забули пароль?

у Вас ще немає аккаунта? Зареєструватися

Відновлення пароля

Інформація відправлена!

Service message

Изменения сохранены

Назва команди:

E-mail учасника:

Підтвердіть дію на www.goldenbyte.org/

Ви впевнені, що хочете видалити команду?