Комментарии в социальных сетях:
Для завершения регистрации необходимо поделиться новостью про Чемпионат с вашими друзьями.

settings enter
Login

en

Ru Ua En

Prize winner of the international finals
«Golden Bytes 2016"

Results

Startup Сhallenge

1place

Team SAPC

Bekyruk Nikita, Alexei Salnikov

Lutsk

2place

Team Healthy Way

Viktor Narishkin, VIktoriya Stiranets, Andriy Petrenko

Odessa

3place

Vadim Varlamov, Oleg Dosuzhny

Vinnitsa

NoSQL Expert

1place

Team Savchenko Nikita

Savchenko Nikita

Kiev

2place

Team IT's batyars

Dudar Jaroslav, Paliychuk Sviatoslav, Oleg Verbyanyy

Lviv

3place

Team Healthy Way

Alexander Udodenko Anastasia Kuzmenko, Andrey Tsarev

Odessa

Mobile Development

1place

Team Amiko

Catherine Malova, Alexander Ternova, George Selivanov

Odessa

2place

Team OohReader

Mikhail Nikonov, George Rebryk

St. Petersburg

3place

Team Red Hamsters

Catherine Tshovrebashvili, Andrey Levchenko, Dmytro Kalovskiy

Odessa

Web project

1place

Team MovieTeam

Alexey Malyshev, Grigoriy Pichurichko

Mariupol

2place

Team Beetle

Oleg Getman

Dnipropetrovsk

3place

Team Trovol

Iraida Alekseychuk Elena Shklyaruk says Ksenia Lavrenko

Odessa

Internet of Things

1place

Team Foodger

Maxim Getman, Basil Yurkovets

Kiev

2place

Team Healthy Way

Alexander Udodenko Anastasia Kuzmenko, Andrey Tsarev

Odessa

3place

Team SmartAir

Denis Kovalenko, Dmitry Pleshkanovskoyi, Sich Maxim

Dnipropetrovsk

Game Design

1place

Team Overflow

Sabina Ismailova, Peter Loboda

Odessa

2place

Team sculpt&sculpt

Igor Fist, Stanislav Nosulenko, Gleb Semenov

Odessa

3place

Team Wood Born

Vladislav Vayvod, Dmitry Rotar, Herman Ustyan

Odessa

Character Design

1place

Rustam

Odessa

2place

Stanislav Nosulenko

Odesa

3place

Panasiuk Valentin / Stanislav Nosulenko

Lutsk

Networking technologies

1place

Danylo Pelageichenko

Kharkiv

2place

Roman Vlasyuk

Kiev

3place

Artemchuk Igor

Kiev

Short Мovie

1place

Team NazArt

Nazar Noschenko

Kiеv

2place

Team РЕАЛІС

Shpyrko Oksana, Leo Kormich

Rovno

3place

Team Drama in the box

Korshak Vyacheslav, Dmitry Plekhanov

Odessa

Junior competition

1place

Web Design - Ilya Baranochnikov/ Drive Tech - Manzhulenko Inga, Taftay Anastasia

Kiev

2place

3place

registration

City Regional selection

Odessa
Kiev
Dnipro
Bucharest
Poltava
Mariupol
Rovno
Kharkiv
Nikovaev
Zaporogie
Lugansk
Lviv
Vinnisa
Kishinev
Tbilisi
Astana
Minsk
Lutsk
Chernigiv
Simferopol
Other
Sofia
Baku
Bratislava

Login

Remember me

Forgot your password?

You do not have an account? Sign up

Password recovery

Information sent!

Service message

Изменения сохранены

Name of team:

E-mail of a participant:

Approve operation at www.goldenbyte.org/

Are you sure you want to delete a team?